Pomysły na prezent na parapetówkę

Pomysły na prezent na parapetówkę

Powitanie nowych właścicieli domu w sąsiedztwie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek! Niezależnie od tego, czy świętować będziesz przeprowadzkę osoby bliskiej, czy nawiązać chcesz nową znajomość, pamiętaj, że w dobrym geście będzie powitanie z wręczeniem upominku. W zależności od zażyłości, która łączy Cię z nowym gospodarzem – upominku bardziej lub mniej symbolicznego i kosztownego. Oto kilka naszych propozycji!

Tanie i symboliczne prezenty na parapetówkę

Na parapetówkę lub imprezę w jej typie szczęśliwym nowym gospodarzom zwykle składa się nie tylko gratulacje, ale i drobiazgi mające umilić przyszłe mieszkanie. Pomóż rodzinie i przyjaciołom zadomowić się w ich nowym domu, wybierając idealny prezent na nowy początek. Najczęściej poza dobrą butelką oraz smacznym poczęstunkiem przynosi się również rośliny; obecnie w modzie są małe kwiaty egzotyczne liściaste takie jak Monstera Monkey Mask albo proste w uprawie, a zarazem bardzo eleganckie sukulenty. Ponadto sprawdzić może się popkulturowa wycieraczka, na przykład z motywem filmowym lub grawerowanym dowolnym memem. W grę wchodzić może także wiosenny wianek na drzwi lub spersonalizowany brelok do kluczy.

Dla najbliższych – Zwieger patelnie i nie tylko

Jeśli nowego gniazdka pogratulować chcemy dzieciom, chrzestnym i osobom naprawdę bliskim, zadbajmy o to, aby zakupiony podarek był przede wszystkim funkcjonalny i naprawdę wpłynął na jakość życia świeżo upieczonych gospodarzy. W grę wchodzą więc markowe akcesoria do kuchni, ma przykład od Zelmer czy Zwieger; patelnie, garnki, zestawy sztućców, miseczki, szwajcarskie noże, akcesoria do krojenia, mieszania, podawania i nalewania potraw, także deski i gadżety takie jak tarka, sitka, blachy, a nawet blender czy mikser – wszystko to, co przydać może się w każdej kuchni. Nawet jeśli nowi gospodarze jeszcze nie gotują, prędzej czy później na pewno skorzystają z każdego z tych akcesoriów.

Najlepsze prezenty na imprezę

Wiele osób decyduje się na wręczenie takiego prezentu, który zostanie wykorzystany od razu w czasie imprezy, na którą przyszli. Poza wspomnianą butelką w grę wchodzą często... gry planszowe lub karciane, kieliszki że śmiesznymi nadrukami, gadżety typu spersonalizowana deska do krojenia, wino wraz ze stojakiem oraz dekoracje typu balony, czapeczki i gwizdki. Odwiedzajac osobę bliską, sprezentować możemy nieco droższy gadżet, na przykład elegancką sziszę lub bongo. Świetnym pomysłem może być pendrive z nagranymi dedykowanymi utworami imprezowymi, których motywem jest dom lub mieszkanie. Jeśli tylko nie zapomnimy o przekąskach, wieczór będzie zapowiadał się naprawdę... niezapomniane.