Pomysł na upominek dla studenta

Pomysł na upominek dla studenta

Wynajmujesz pokój w mieszkaniu studenckim i właśnie wprowadził się ktoś nowy? A może to właśnie Twój najlepszy kumpel wyprowadził się z akademika i wreszcie znalazł własne cztery ściany, zamierzając zrobić parapetówkę? Może właśnie obroniłaś tytuł i chcesz wynagrodzić sobie cały ten trud włożony w te wszystkie lata ciężkiej nauki...? Oto kilka naszych propozycji na jakościowe, ale drobne upominki, które przydadzą się każdemu z nas. Ale zwłaszcza – studentom!

Uniwersalny, przyjemny, drobny

Pomysłów w tym zakresie mamy multum, a całkiem sporo pojawiło się w naszych wcześniejszych wpisach. Tamte jednak

najczęściej poruszały temat podarków wręczanych z okazji parapetówki; dziś chcemy więc do tematu podejść bardziej uniwersalnie, nie ograniczając się zaledwie do jednej okazji. Niemniej nadal świetny pomysł stanowią różnego rodzaju bony, w tym chociażby karnet do kina, na siłownię bądź kupon podarunkowy z ofertą Netfliksa; pamiętaj, by prezent wybierać w zależności od tego, jak dobrze znasz osobę, której zamierzasz go wręczyć, chociaż czasem warto wziąć również pod uwagę gust i aranżację wnętrza – w przypadku domowych dodatków. Coraz bardziej popularnym prezentem okazuje się egzotyczna roślina doniczkowa – na przykład monstera deliciosa czy maranta kerchoveana variegata. I można nawet nadać jej imię!

Olejki CBG? Nie bój się podpytać!

Czasem warto jest podpytać naszych najbliższych o to, czego tak właściwie potrzebują, co sprawiłoby im radość lub pomogło, na przykład w nauce. I wcale nie mamy tu na myśli artykułów szkolnych czy podręczników; idealne wsparcie stanowić mogą specjalistyczne olejki CBG. Kannabigerol (CBG) to jeden z głównych kannabinoidów występujących w konopiach, jest jednak w pełni bezpieczny, legalny oraz nie uzależnia. W wielu sklepach CBG możesz dostać także w postaci suszu. A może wiesz, że osoba obdarowana chętnie przyjmie zgrzewkę dobrej, sfermentowanej kombuchy lub oryginalną yerbę...?

W dodatku – dodatki!

Jeśli nie chcesz wręczać roślin ani kwiatów, możesz postawić na kosz smakołyków, wypełnionych na przykład nieoczywistymi owocami takimi jak awokado, guarana, ananas. Do tego oczywiście, że najpopularniejszym prezentem dla studenta, a tym bardziej takiego, który wreszcie idzie „na swoje”, będzie dobra jakościowo butelka ulubionego alkoholu. Możemy też nieco sobie ułatwić i do wybranego przez siebie alkoholu dobrać również odpowiednie kieliszki; dowiedzmy się jednak wcześniej, czy podobnych nie wybrali już inni zaproszeni – nie da się ukryć, że wśród studentów jest to prezent cieszący się sporą... popularnością.