Oryginalne torty z cukierni z tradycjami!

Oryginalne torty z cukierni z tradycjami!

Urodziny, wesele, chrzciny czy komunia to zaledwie ułamek spośród uroczystości, które warto zwieńczyć apetycznym i efektownym tortem. Sztuka cukiernicza nieustannie ewoluuje, dlatego poniżej przedstawiamy kilka możliwości, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.

Zdobne torty bezowe

Niezależnie od tego, czy wśród zaproszonych na uroczystość gości znajdują się sympatycy takich słodkich dodatków - z całą stanowczością zdecydowania większość z nich potwierdzi, że takie torty bezowe to małe dzieła sztuki. Są wyposażone w zdobne kwiatowe dekoracje oraz owoce, które nie tylko dodają uroku, ale i stanowią ciekawe przełamanie smaku. Dzięki temu powinny trafić w gust i podniebienie również tych osób, które preferują bardziej kwaskowe desery. Przygotowanie ich wymaga kunsztu i wprawy, dlatego też warto sięgnąć po torty Warszawa ze sprawdzonej cukierni o długiej historii. Słodycze od A. Blikle to marka sama w sobie!

Czekoladowa rozkosz

Od lat niezmienną klasykę wśród tortów i innych słodkości stanowią te słodkie, czekoladowe propozycje zwieńczone zdobnymi dodatkami i polewą z prawdziwego kakao. Dla przełamania tego czekoladowego smaku często sięga się po kwaskowe, wiśniowe akcenty, które nadadzą oryginalnego posmaku przy każdym kęsie! Dla prawdziwych entuzjastów takich czekoladowych smaków sprawdzą się także delikatne, subtelnie czekoladowe warstwy kremu, które oczarują podniebienie.

Dziecięce inspiracje

Dzień urodzin to święto celebrowane przez zarówno dorosłych jak i dzieci. Prawda jednak pokazuje, że to ogromna gratka dla młodych jubilatów - w tym przypadku warto zatem postawić o spersonalizowane torty, które z pewnością na długo zapadną w pamięci. Poza ulubionym smakiem mogą one odzwierciedlać np. ulubionego bohatera z bajki, albo być wyjątkowo zdobnie przystrojone. Cała atrakcja polega na tym, że wszystkie dodatki są jadalne! Zdmuchnięcie świeczek z takiego tortu to początek przygody - po niezbędnym sfotografowaniu takiego dzieła można przystąpić do rozkrajania  apetycznego deseru.

Torty weselne w stylu glamour?

Tort stanowi też niezbędny dodatek podczas uroczystości weselnej. Eleganckie zdobienia są w tym przypadku równie mile widziane. Bardzo często wybieranym stylem jest tutaj glamour - różane zdobienia, perełki, kwiaty czy ażurowe detale to początek możliwości, które oferują doświadczeni cukiernicy. Możliwości jest naprawdę mnóstwo - wystarczy opowiedzieć o swoich oczekiwaniach, a fachowi doradcy z pewnością zaproponują odpowiednie propozycje, które uświetnią ten ważny dzień.