Nieoczywisty prezent kuchenny dla każdego!

Nieoczywisty prezent kuchenny dla każdego!

Nie musisz już się oszukiwać! Dobrze wiemy, dlaczego właśnie dziś zjawiłeś się akurat na naszej stronie i zajrzałeś właśnie pod ten nagłówek. Specjalnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy więc najbardziej oryginalne pomysły na prezent kuchenny dla Twoich wyjątkowych bliskich – rodziny, współpracowników i przyjaciół, na praktycznie każdą okazję Zapraszamy!

Kuchenne prezenty dla najbliższych

Prezenty dla najbliższych, a szczególnie dla drugiej połówki to te, na których nie powinno się oszczędzać. Kubki czy kieliszki lub dzbanuszki sprawdzą się tylko wtedy, gdy włożysz do nich coś wyjątkowego. Jeśli konsultujesz swoje wybory z osobą obdarowaną, możesz połasić się na spełnienie jej prośby, inwestując na przykład w wysokojakościowe wyposażenie kuchenne, chociażby marki Zwieger (patelnie, garnki, akcesoria) – jednak wtedy… nie byłoby wcale nieoczywiste! Jeśli więc szukasz pomysłu, możesz skorzystać z droższych akcesoriów takich jak founde z grillem elektrycznym czy tradycyjna gęsiarka żeliwna.

Szalone upominki dla przyjaciół na parapetówkę

Tu również możesz puścić wodze fantazji, możesz też wyciągnąć na wierzch małego, zdrowego egoistę, który tkwi w każdym z nas – podaruj taki prezent, który sam bardzo chciałbyś otrzymać. Pamiętaj, że nie musisz inwestować w rzeczy drogie, ale na pewno powinny być niespodziewane i mieć w sobie tę krztę szaleństwa kuchennego. Jeśli moglibyśmy Ci coś zaoferować, zdecydowanie byłaby to maszyna do popcornu lub waty cukrowej oraz pojemny dozownik do piwa. Możesz także połasić się na wiele małych i tanich, acz urokliwych gadżetów, na przykład zabawne przyprawniki, wałki grawerowane czy foremki do niezbyt wyrafinowanych ciasteczek!

Dla współpracowników – na urodziny czy z okazji emerytury

Praca wcale nie musi (a nawet nie powinna!) mijać nam w nieprzyjemnej atmosferze, a urodziny szefa lub współpracownika nie zawsze muszą być tylko oficjalne i nudne. Oczywiście wiele zależy od tego, na jaki prezent się zdecydujesz – im bardziej zabawny, tym atmosfera bardziej się rozluźni. Naszymi must have do każdego, które polecamy Ci z całego serca, będą wszelkiego rodzaju akcesoria pomocnicze, o których nikt nie myśli na co dzień, a które czynią kuchnię znacznie przyjemniejszą i prostszą. Eleganckie moździerze i grawerowane płyty do serwowania serów, inteligentna doniczka na zioła czy personalizowany przepiśnik to rzeczy, które nie stracą swojego uroku nawet po wielu latach i zawsze będą kojarzyć się właśnie z Tobą!

A jeśli wciąż Ci mało…? Koniecznie sprawdź pozostałe wpisy na naszej stronie, a zapewniamy, że wśród postów o tematyce kuchennej szybko znajdziesz coś, co na pewno wpadnie Ci w oko. Powodzenia!