Najlepsza pizza - czyli jaka?

Najlepsza pizza

Jeżeli zastanawiałeś się kiedyś, gdzie znajduje się najlepsza pizza, to już nie musisz dłużej szukać. Restauracja serdecznie zaprasza wszystkich spragnionych dobrej kuchni włoskiej, wzbogaconej o specjały prosto z Półwyspu Apenińskiego. Wyróżnia nas miłość oraz pasja do tworzenia przepysznej pizzy dla Was. Dokładamy wszelkich starań, aby każde z Waszych zamówień spełniało wszystkie oczekiwania z nawiązką.

Najlepsza pizza - wiele różnych rodzajów

Czym powinna charakteryzować się najlepsza pizza? Oczywiście znajdziecie  znane na całym świecie specjały w postaci margharity czy capriciosy z szynką i pieczarkami. Wyróżnia je jednak wykorzystanie włoskich składników, które zapewniają niepowtarzalny smak nie do podrobienia bez właściwych produktów. Z drugiej strony lubimy eksperymentować i zaskakiwać zadowolonych klientów nowymi smakami. W rzadko której pizzerii w naszym kraju znajdziesz takie kombinacje jak połączenie szpinaku, białego sera i czerwonej cebuli w jednym daniu. U nas takie wariancje są możliwe i, przede wszystkim, uwielbiane przez naszych klientów.

Dobra pizza - pełne spektrum kuchni włoskiej

Nie tylko margharita i salame picante -  Zobaczycie ją nie tylko na naszych pizzach, ale również w innych daniach. Oczywiście nie mogłoby być kuchni włoskiej bez przepysznych, bogatych w wyraziste składniki makaronów. Dużym zainteresowaniem cieszą się szczególnie te z burratą. Warto także zainteresować się innymi pysznościami w naszej karcie, takimi jak sałatki czy focaccie. Do każdego dania możecie domówić sosy oraz oliwy, nadające jeszcze bardziej intensywnego charakteru.

Dobra pizza

Jednak zdajemy sobie sprawę, że dobra restauracja to nie tylko dobra pizza. Warszawa należy do miast w Polsce, w których najczęściej zamawia się dania na dowóz. U nas oczywiście znajdziecie taką możliwość, podobnie jak odbiór ciepłego dania na miejscu. Jeżeli macie czas, to zachęcamy do odwiedzenia naszej fantastycznej restauracji.