Ambitne gotowanie

Ambitne gotowanie

Począwszy od miłośników kulinarnych eksperymentów w zaciszu domowych kuchni, a skończywszy na tych, którzy z gotowaniem wiążą swoją przyszłość i jest dla nich sposobem na życie, wszyscy poszukują garnków najwyższej jakości. Takich, które wytrzymają lata ciężkiej pracy i przetrwają najbardziej szalone kuchenne eksperymenty. Okazuje się, że nie muszą szukać daleko.

Ambitne gotowanie z Ambition. Garnki, które podbijają świat.

Zwykło się mówić, że od przybytku głowa nie boli. Zwłaszcza, kiedy tym przybytkiem są dobrej jakości garnki. Nie tylko wykonane z solidnych, trwałych i nieszkodliwych dla zdrowia materiałów, ale najzwyczajniej w świecie ładne. Łączące w sobie klasyczne kształty i zupełnie nowoczesne wzornictwo. To oczywiście Ambition. Garnki, które pokochali kucharze na całym świecie, zarówno ci najbardziej doświadczeni, jak i amatorzy tworzenia smaków.

Ambition. Garnki, porcelana i akcesoria kuchenne.

Na czym polega sukces Ambition? Garnki tego producenta to klasa sama w sobie, ale to oczywiście nie wszystko. Za sukcesem każdej firmy stoją ludzie. Tworzą ją zapał i pomysły. Podstawą i siłą napędową przedsiębiorstw nastawionych na odnoszenie sukcesów, są takie niematerialne wartości jak misja i wizja firmy, czyli wszystko co przenosi marzenia na twardy i bezlitosny rynek. Na szczęście ani wizji, ani poczucia misji ambitnym ludziom z Ambition nigdy nie brakowało. Ale to dopiero początek i część historii. Najważniejsza w życiu jest miłość i wiara w to co się robi. Żeby lepiej poznać i zrozumieć filozofię przedsiębiorstwa, należy wrócić do początku

Historia Ambition. Garnki w piekielnej kuchni.

Historia firmy Ambition zaczyna się w 2004 roku, jako producenta wysokiej jakości sztućców ze stali nierdzewnej. Nadchodzi rok 2006, który pod pewnym względem jest przełomowy, zarówno dla Klientów, jak i dla Ambition. Garnki zaczynają swoją pełna sukcesów karierę na polskim rynku i właśnie wtedy dają się poznać rodzimym Klientom z jak najlepszej strony. I wreszcie rok 2007, w którym to również konsumenci z zagraniczni maja okazję poznać produkty Ambition. Firma debiutuje na rynkach zagranicznych. Ale to dopiero początek drogi pełnej sukcesów. Rok 2014 i program "Hells Kitchen", którego firma jest sponsorem, udowadnia, że w garnki wytrzymają wszystkie kulinarne eksperymenty oraz nienajdelikatniejsze traktowanie. Rok 2016 i wielka ogólnopolska loteria "Promocja od kuchni". Każdy rok działalności firmy zaskakuje czymś nowym i wzbudza pasję do gotowania wśród ludzi na całym świecie.