3 garnki od Ambition, które musisz mieć!

3 garnki od Ambition, które musisz mieć!

Szukasz niebanalnych pomysłów kuchennych na prezent i chodzą Ci po głowie funkcjonalne garnki? A może chcesz uzupełnić własną kuchnię i wiesz już, by postawić na Ambition, ale nie masz pojęcia, które z oferowanych artykułów wybrać? Marka Ambition to idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią wysoką jakość idącą w parze z przystępną ceną, do tego producent zadbał o to, by jego oferta pełna była nietuzinkowych rozwiązań do każdej kuchni. Co dziś możemy Ci zaproponować?

Raz: garnek z pokrywką do odcedzania

To rozwiązanie trudno nie nazwać praktycznym. Dedykowana pokrywka zdecydowanie ułatwia odcedzanie chociażby ziemniaków czy makaronu, do czego sam garnek posiada również dziubek oraz nienagrzewające się uchwyty. Ułatwienie stanowi też skala znajdująca się wewnątrz garnka – trwała i wytrzymała sprawi, że już nigdy nie skorzystasz z miarki czy czajnika, by odmierzyć wodę w przypadku dań opartych na przepisach wymagających większej skrupulatności. Do tego wybierając ten model od Ambition, zyskujesz pewność, że dno pokrywa 3-warstwowe dno zapewniające równomierne rozprzestrzenianie się ciepła oraz zapobiegające przypalaniu się dań.

Dwa: brytfanna do zadań specjalnych

Brytfanna to obowiązkowe naczynie w każdej kuchni nie tylko domowej, ale i restauracyjnej. To w niej przyrządzisz pyszne rolady, dobrze wypieczone mięso na gulasz, ugotujesz gołąbki, mieszanki warzywne czy bigos. Model  Ambition Magnat 2w1 pokryty został nieprzywierającą powłoką ILAG Premium odporną na ścieranie, wykonany jest z odlewanego aluminium, dzięki czemu brytranna jest lżejsza niż jej żeliwne odpowiedniki u konkurencji. W skład brytfanny od Ambition wchodzą, jak sama nazwa wskazuje, dwa elementy: brytfanna i pokrywka, która może stanowić również samodzielne płaskie naczynie. Przystosowana  jest do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek, także indukcyjnych, oraz w rozgrzanym piekarniku. Bardziej funkcjonalnie już chyba się nie da!

Trzy: rondelki z lejkiem i garnki na mleko

Tak jak garnek do odcedzania, tak i zgrabny rondelek czy garnek do gotowania mleka posiadają dziubki i skalę pojemności. Oba modele garnków wykonane są z najwyżej jakości stali nierdzewnej, w dodatku możesz je myć w zmywarce. Sprawdzą się na kuchence, niezależnie od jej rodzaju – czy to na płycie indukcyjnej, ceramicznej, kuchence gazowej bądź elektrycznej – dzięki czemu Ambition (garnki i nie tylko) to świetny wybór na prezent, nawet jeśli nie wiesz, jakiego rodzaju kuchenkę posiada osoba obdarowana. Do tego masz pewność, że podarowujesz oryginalne wyposażenie kuchenne o dwuletniej gwarancji.