#1 27-09-2010 13:43:28

coni
Użytkownik

Tanie bary w Krakowie

ja bardzo dobry posiłek i niedrogi zjadłam w restauracji u Romana. Za domowy jednodaniowy posiłek zapłaciłam 10 zł, a porcja była aż za duża. Może kompot trochę za słodki, ale to już rzecz gustu smile

#2 16-04-2013 12:10:28

SocAl
Użytkownik

Re: Tanie bary w Krakowie

Po pierwsze należy odwiedzić Lanczowisko, lub inne miejsca gdzie są jedzenia na wage. Oczywiście można się przekręcić na tej promocji i biorąc np. rzeczy z kośćmi czy duże ilości ryżu, ziemniorów etc to zabulimy jak za zborze. co waże - lanczowisko po 21 daje duuuże zniżki na to co im zostało z całego dnia. wtedy warto wyjadać ich zapasy.
inne miejsca które nie są pizzeriami ani kebabami, ale dostarczają kalorii w "pół domowych" wersjach to bary mleczne. ostatnio w g. krakowskiej pojawił się ranking miejscówek z jedzeniem na studencką kieszeń.
przede wszystkim bary mleczne na grodzkiej i królewskiej (okolice UP), oraz na czarnowiejskiej - tam ceny żywności są umiarkowane i jedzenie jest pewne. oczywiście to nie to co domowy obiad ale daje rade, o czym świadczą kolejki w godzinach szczytu.
Pozostałem bary mleczne mają różne opinie.
Bar mleczny w krakowie ma też konkurencję w postaci prywatnych miejscówek - mniej przypominają stołówki bar Koko na starym mieście, oraz bar na jabłonowskich. tutaj obiad możemy zamknąć w 15zł! kiedyś na jabłonowskich była rewelacyjna stołówka w podziemiach akademika który tam się znajduje, ale ostatnio nie widziałem żeby dało się tam wejść.

Stopka forum