#1 02-04-2009 19:52:58

riand
Użytkownik

Gotowe jedzenie- polecane/niepolecane

Postanowiłem założyć ten temat, gdyż w sklepach jest całkiem spora ilość gotowego jedzenia, które nieraz zaskakuje dobrą ceną i smakiem, ale niestety czasem przeciwnie.

W pierwszym poście mam zamiar napisać o pierogach w LIDLU.

Są naprawdę BARDZO tanie. Na razie jadłem z moją narzeczoną pierogi owocowe i z mięsem.
Wrażenia?

Pierogi z owocami są po prostu pierwsza klasa. Gorąco polecam smilesmilesmile

Niestety pierogi z mięsem musieliśmy wyrzucić. Byliśmy bardzo głodni, ale tego po prostu nie dało się zjeść.

Moje rozumowanie jest takie- pierogi są niezwykle tanie i hmm, za taką cenę można kupić dobre owoce, ale na pewno nie dobre mięsko wink

Pozdrawiam!

#2 16-04-2009 22:46:58

chudykrzys
Administrator

Re: Gotowe jedzenie- polecane/niepolecane

Mi ostatnio do gustu przypadł "Kociołek do syta". Biorąc pod uwagę stosunek smaku do ceny wypada on całkiem korzystnie. Można nim zaspokoić naprawdę poważny głód :-) Mamy też kilka potraw do wyboru więc od razu mi się nie znudził.

Zdarza mi się również wspierać czasami zupami profita w "folii". Jak się je podgrzeje to są nawet całkiem zjadliwe. smile

Ostatnio edytowany przez chudykrzys (16-04-2009 22:47:35)

#3 06-01-2010 12:22:07

KacVegas
Użytkownik

Na kolacje zaś polecam "Warzywa na patelnie", np. z Hortexu. Zachowują swoje wartości odżywcze i nie są zbyt kaloryczne wink

#4 18-01-2010 19:52:06

franek
Kuchcik

O tak zgadzam się z KacVegas warzywa na patelnię są wyśmienite a wraz z odpowiednim sosem po prostu wymiatają. Do tego jakieś mięsko  i nawet obiadzik dobry wychodzi smile

#5 16-05-2011 18:32:31

bliko
Użytkownik

Mi na studiach strasznie zup brakowało, ale potem odkryłem, że Profi robi całkiem fajne gotowe zupy. Ogórkowa po prostu wymiata big_smile.

#6 24-01-2012 11:15:07

bulkazmaslem1
Użytkownik

A ja uważam że gotowe jedzenie jak najbardziej oczywiście nie może być jedynym pożywieniem, osobiście polecam gotowe zupki knora do tego swierza bułka z masłem  i pychota. Gorace i sycace. Zawsze to jadłam w przerwie miedzy wykładami

#7 06-02-2012 10:10:34

dracena
Użytkownik

ja tam się boje tych gotowych prpduktów nigdy nie wiadomo co tam w środku nakładali

#8 30-03-2012 12:47:32

fraza
Użytkownik

dokładnie, jak się ugotuje potrawę w domu to przynajmniej wiesz co w niej jest

#9 06-12-2012 15:21:24

aga2244
Użytkownik

Też polecam warzywa na patelnie, są zdrowe i pyszne:)

Stopka forum