Kuchnia świata na pyszne.pl

2013-01-29

Zdarzają się takie dni, że to co mamy w lodówce nie wystarcza na przygotowanie smacznego dania. Zwłaszcza, gdy to na co mamy akurat ochotę jest skomplikowanym daniem kuchni japońskiej lub indyjskiej. Wtedy zamiast sięgać po gotowe dania z supermarketu lub po jedzenie na telefon, lepiej skorzystać z łatwiejszego sposobu.

Pyszne.pl zgromadził już pond 800 restauracji, które oferują zamawianie swoich dań online, w całej Polsce. Dzięki pyszne.pl można zamówić przez internet dania kuchni całego świata, łatwo i bezpiecznie. Czy mamy ochotę na popularne włoskie danie czyli pizzę, czy na japońskie sushi, a może właśnie poczuliśmy chęć na domowe pierogi – nie ma problemu. Na pyszne.pl znajdziemy dokładnie taką restaurację jakiej szukamy, i taką która dowozi jedzenie pod podany przez nas adres.

Dodatkowym atutem serwisu jest możliwość zapłaty za wybrane dania przez internet. Przy wyborze sposobu płatności mamy do wyboru: szybki przelew, kartę kredytową bądź płatności PayPal. Można także zapłacić w tradycyjny sposób – gotówką przy odbiorze.

Pyszne.pl to także dodatkowe usługi w postaci opinii na temat restauracji dostępnych w serwisie, dodawanych przez klientów. Ciekawą opcją jest również system punktów lojalnościowych, które zbiera każdy zarejestrowany użytkownik przy zamówieniu i przy ocenie lokalu. Warto także zapoznać się z facebookowym Fanpagem pyszne.pl. Na ścianie serwisu pojawiają się cyklicznie informacje o nowych restauracjach oraz o konkursach, w których można wygrać, między innymi bony na zamawianie jedzenia na pyszne.pl.

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się najpierw zalogować.

zobacz wszystkiezobacz wszystkie artykuły
»kategorie: